Advert
Advert

''Eko-Gün’e desteğimiz tamdır''

''Eko-Gün’e desteğimiz tamdır''

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu başkanlığındaki heyeti kabul etti.

Kabulde konuşan Özgürgün heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek “Büyükkonuk’ta yıllardır büyük emeklerle yapılan Eko-Gün belli başlı kesimler tarafından bilinçli bir şekilde boykot edilmeye çalışılıyor, bu uğraşları bu yıl da sonuç vermeyecek ve Eko-Gün on binlerce kişi tarafından ziyaret edilecek, buna olan inancım ve Eko-Gün’e desteğim tamdır” dedi.

Büyükkonnuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu ise yaptığı konuşmada kendilerini kabulden ötürü Genel Başkan Özgürgün’e teşekkür ederek “Eko-Gün’ü oluşturan halk büyük emekler vermekte ve bu günde de emeklerinin karşılığını almaktadır, boykot eden kesimler bizi hedef göstererek aslında halkı ve Kıbrıs Türk kültürünü boykot etmeye çalışmaktadırlar, bunu başarabilecek güçleri yoktur ve halkın kendilerine olan inançları çoktan bitmiştir” şeklinde konuştu.

Kurultaya yönelik yapmış olduğu konuşmada ise Sennaroğlu Genel Başkan Özgürgün’e kurultayda olan desteğinin tam olduğunu ve seçimin birinci turda biteceğine olan inancının ise tam olduğunu söyledi.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi