Advert
Advert

Yardım Edin...

Güzelyurt'a bağlı Yayla köyünde ikamet eden 12 yaşındaki Ali isimli çocuğun tümör teşhisi nedeniyle İstanbul'da tedavi gördüğü bildirilirken, bu zorlu süreçte duyarlı vatandaşlara yardım çağrısında bulunuldu.

Yardım Edin...

12 yaşındaki Ali isimli çocuğun iki yıl önce kansere yenik düşen annesini kaybettiği, şimdilerdeyse kendisinin tümör tedavisi gördüğü belirtilirken, tedavi sürecinde maddi desteğe ihtiyaç duyulduğu bildirildi. Duyarlı vatandaşların Ali'nin babasının "Güzelyurt Kooperatif Merkez Bankası14300990019" nolu banka hesabına bağışta bulunmaları isteniyor. Küçük Ali ile ilgili yapılan yardım çağrısı şöyle:

"Ali 12 yasinda Güzelyurt Yayla’da oturuyor. TED Kuzey Kıbrıs Kolejini tam burslu kazandı. Çok başarılı ve çok zeki bir öğrenci ama şu an okuluna devam edemiyor.
Çünkü 2 yıl önce annesini beyin kanseri sebebiyle kaybeden Ali Şenbardak, şimdi de kendisi tümör ile mücadele ediyor.
KKTC’de başlayan tanı ve tedavisi süreci sonrası, çevresindeki yardımseverler tarafından konu Sağlık Bakanlığına götürüldü ve Bakan Filiz Besim’in konuya gösterdiği duyarlılıkla kurul kararıyla İstanbul Yeni yüzyıl Üniversitesine gönderilen Ali minicik bedenine ağır gelen bir tedavi görüyor.
Ancak kendi ihtiyaçlarını gideremeyecek durumda olan Ali’nin yanında polis olan babası kalıp ona bakmak zorunda.
İki çocuk babası olan polis memuru Cengiz Topel Şenbardak tek bir maaşla hem lisede okuyan kızının okul masraflarına hem de Ali’nin tedavi sürecindeki masraflara yetişemediği için kendisine hastanede yardımcı olacak bir bakıcı dahi tutamayacak durumda olduğu için gece gündüz, uykusuz ve yorgun bir şekilde çocuğuna kendisi bakmak zorunda kalmış.
Bu zorlu süreçte küçük Ali’nin hayallerine kavuşması için yardımcı olmak isteyenler babası Cengiz Topel Şenbardak’a ait aşağıdaki hesaba yardımda bulunabilirler.
Güzelyurt Kooperatif Merkez Bankası14300990019"


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi