Advert
Advert

''Teberrüken Uluçay, Meclis'te sürekli sarhoş geziyor!''

''Teberrüken Uluçay, Meclis'te sürekli sarhoş geziyor!''

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili ve Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, kendisini şoförünü günde 20 saat çalıştırıp ek mesai uyarısı yapması ile ilgili eleştiren Meclis Başkanı Teberürken Uluçay’a ilginç bir cevap verdi.

Töre, Kanal T’de katıldığı bir programda CTP Milletvekillerini “sarhoşlukla” suçladı. Töre, “Odalarında içki içip, Meclis’te sarhoş geziyorlar” dedi. 

Töre, Uluçay’ı da mecliste sürekli sarhoş gezmekle suçlarken, elinden içki bardağının düşmediğini ileri sürdü.

Teberrüken Uluçay’ın Meclis Binasındaki odasında bir barı olduğunu ve bu barda sürekli içki içerek Meclis içerisinde sarhoş dolaşıyor iddiasında bulunduğunu iddia etti. 

Zorlu Töre “Teberrüken Uluçay’ı, deşifre ediyorum. Daha fazla bir şey söylerim ama şimdilik susuyorum. Bana yönelik tavrı değişmedikçe ve Meclis divanı karar almadan kendi kendine kararlar ürettikçe, Meclis Başkanlık divanı toplantılarına, UBP’li arkadaşlar ile katılmayacağım dedi.

Töre şöyle konuştu:

“Kendisi Meclis Başkanlık divanını çalıştırıyor. Meclis Başkanlık Divanı karar almadan kendi kendine bir takım kararlar üretiyor. Halkın Partisi Milletvekillerinin de haberi."


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi
Eğitim Bakanlığı görevi devredildi