Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Ceset kimliği tespit edilemedi

Ceset kimliği tespit edilemedi

22 Eylül'de saat 11.00 sıralarında,  Çayırova'da sakin 18 yaşındaki kayıp Şahıs Veysel COŞKUN'u arama çalışmaları sırasında Mersinlik-Kaplıca arasındaki bölgede Veysel COŞKUN'a ait ayakkabıları, tişört ve cep telefonu bulundu. Arama çalışmaları sırasında yine saat 12.00 sıralarında bulunan eşyaların yaklaşık 1 km uzağında deniz kenarında ölü bir erkek cesedi bulundu. Cesedin kimliği henüz tespit edilemedi.Cesedin  Veysel COŞKUN'a ait olup olmadığı henüz tespit edilemedi.  Dün Kaplıca- Mersinlik arasında bulunan ceset üzerinde otopsi bugün Adlı Tıp Uzmanı tarafından yapıldı.

Otopsi sonucunda, cesedin 18-20 yaşlarında erkek bir şahsa ait olduğu bildirildi. 4 – 5 günlük ölü olabileceği ve ölüm sebebinin canlı suda boğulma sonucu olduğu tespit edildi. Kişinin kesin ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri, kimlik tespiti için ise DNA örnekleri alındı.

Kesin ölüm sebebi ve kimlik tespiti yapılacak tetkiklerin ardından belirlenecek.

Çayırova’da yaşayan 18 yaşındaki Veysel Çoşkun’un evinden ayrıldığı ve halen geri dönmediği bildirilmişti.

Evrenselgazete'nin aldığı bilgiye göre, su içerisinde deforme olması nedeniyle cesedin tanınmaz durumda olduğu bu nedenle tanınmadığı öğrenildi.

 


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı: Elektrik şebekelerinde artık kalıcı bağlantı yapıldı
Akıncı: Elektrik şebekelerinde artık kalıcı bağlantı yapıldı
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!
Mustafa Onbaşı yoğun bakımda!