Kaçış yolu yoktu, yolda kısıldılar!

Feci olayla ilgili henüz net bir bilgi yok...!

Kaçış yolu yoktu, yolda kısıldılar!

O haberler asılsız!

Doğanköy'ün yaklaşık 200 metre yukarısında dere yatağı içerisinde cesetlere ulaşılması konusundaki polisin araştırma ve soruşturmaları sürüyor.

Olayla ilgili polisin elinde henüz net bir veri yok. Görgü tanıklarının ifadelerine göre bahse konu cesetlerin bir aracın içerisinde olduğu yönünde ifadeler var. 

Olayla ilgili bahse konu aracın tüm uyarıları dikkate almayarak Girne yoluna doğru seyretmeye devam ettiği iddiaları söz konusu değil.

Evrenselgazete'nin Polis Basın Subaylığı'ndan aldığı bilgiye göre, polisin kesin olmayan ilk izlenimlerine göre, bahse konu yolda seyir halinde olan tek o aracın olmadığına dikkat çekiliyor.

Söz konusu iddianın yanlışlığı üzerinde durulurken, yolda mahsur kalan araçların kaçacak bir yeri zaten olmadığı, bu iddianın asılsız olduğu belirtiliyor.

Bahse konu Girne anayolunda Ciklos keskin virajında kaçış yolu yani alternatif yol bulunmadığı bir şekilde orada kısıldıkları düşünülüyor. 

Bahse konu yolda bariyer olup olmadığı yönündeki Evrenselgazete'nin sorusu üzerine ise, yolun bir noktasında bariyer olmadığı fakat oradan mı yoksa bariyerleri aşarak mı aşağıya uçtuğu ise henüz bilinmiyor. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!