Üniversitenin yurtlar bölgesinde iş kazası...

Mağusa’da gerçekleşen iş kazasında 2 kişi yaralandı

Üniversitenin yurtlar bölgesinde iş kazası...
Advert

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgilere göre; bir üniversitenin yurtlar bölgesinde, inşaatı yeni bitmiş öğrenci yurdunun elektrik panosunda, elektrik bağlamaya çalıştıkları sırada elektrik kontağından dolayı meydana gelen patlama sonucu Ender Polat ve Bedi Saba yüzlerinin ve vücutlarının muhtelif yerlerinden yanarak yaralandı.

Yaralılar Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak yapılan tedavilerine müteakip, Ender Polat taburcu olurken, Bedi Saba müşahede altına aldı.

Soruşturma devam ediyor. Olay Polis bültenine şöyle yansıdı: 

"İŞ KAZASI  
       10.09.2018 tarihinde, saat 19:30 sıralarında, Gazimağusa’da bir üniversitenin yurtlar bölgesinde, inşaatı yeni bitmiş öğrenci yurdunun elektrik panosunda, elektrik bağlamaya çalıştıkları sırasında elektrik kontağından dolayı meydana gelen patlamada Ender POLAT ve Bedi SABA  yüzlerinin ve vücutlarının muhtelif yerlerinden yanarak  yaralanmışlardır. Adı edilenler Gazimağusa Devlet Hastanesine kaldırılarak yapılan tedavilerine müteakip, Ender POLAT taburcu olurken, Bedi SABA  müşahede altına alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir."

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu yollar kapandı!
Bu yollar kapandı!
Aslanköy- Paşaköy yolu kapatıldı!
Aslanköy- Paşaköy yolu kapatıldı!