Coplanan hayvan üreticisinin ayakları tutmuyor!

Acile kaldırıldı.

Coplanan hayvan üreticisinin ayakları tutmuyor!

Eylemde çevik kuvvet tarafından coplanan ve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan bir eylemci, dün tetkik sonuçları çıkana kadar evine taburcu edildi. 

Bugün evinde rahatsızlanan hayvan üreticisi, yeniden acilen ambulansla acil servise kaldırıldı. Az önce bu durumla ilgili Evrenselgazete'ye bilgi veren Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Naimoğluları, "tetkikleri çıkana kadar dün taburcu olmuştu ama iyiye gitmiyor, ayakları hiç tutmuyor" dedi. 

Dün Naimoğluları'nın Evrenselgazete'ye verdiği bilgiye göre, bahse konu hayvan üreticisi YDÜ Hastanesi'nde ameliyat olacaktı. Daha sonra tetkin sonuçlarının beklenmesi gerektiği ve gerekirse Adana'da ameliyat olmasına karar verildiği belirtiliyor. Bunun üzerine tetkik sonuçları çıkana kadar evine taburcu edilen üreticinin, bugün evinde fenalaştığı ve ayaklarının tutmadığı öğrenildi.

Mustafa Naimoğluları, bahse konu üreticinin acil servise kaldırıldığını, Başbakan Tufan Erhürman'ın ve Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası'nın da (Tıp-İş) hastanın durumuyla yakında ilgilendiği bilgisini verdi. 

GÜNCELLEME>>>>

ŞOK! Coplanmamış kendi atlayıp düşmüş!


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KKTC Devleti Halktan Para Dileniyor!
KKTC Devleti Halktan Para Dileniyor!
Gürsel hayata veda etti
Gürsel hayata veda etti