Ataoğlu, Güzelleri kabul etti

Ataoğlu: BU TÜR ORGANİZASYONLAR ÜLKEMİZİN İÇ TURİZMİNE FARKINDALIKLAR ADINA KATKIDA BULUNUYOR

Ataoğlu, Güzelleri kabul etti

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, 2 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Miss Kuzey Kıbrıs 2108 Güzellik Yarışması ve Bay Kuzey Kıbrıs 2018’nin finalistleri ile organizasyon yetkililerini kabul etti.

Ataoğlu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, medeni cesaret göstererek yarışmaya katılmalarından dolayı finalistleri tebrik etti. Her yarışmanın kazananı olduğu gibi, kaybedenleri de bulunduğunu kaydeden Ataoğlu, bu tür organizasyonların sosyal farkındalık ve anlamlı amaçlı misyonuyla, ülkemizin dört bir yanından gençleri bu amaç uğruna bir araya getirerek bir turizm adası olan ülkemizin iç turizimine farkındalıklar adına katkıda bulunduğuna dikkat çekti. 

Ülkede yıllardır yapılan güzellik yarışmalarının ciddi bir çalışmanın eseri olduğunu ifade eden Bakan Ataoğlu, bu organizasyonun büyük oranda yükünü taşıyan  Bülent Günküt’a ve yarışmaların gerçekleşmesine katkı koyan herkese teşekkür etti..

Miss Kuzey Kıbrıs & Bay Kuzey Kıbrıs Organizasyonu Kurucu Başkanı Bülent Günkut de kabulde yaptığı konuşmada, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nu 2 Ağustos Perşembe gecesi gerçekleştirilecek yarışmaya davet etti.

Yarışmaların 1984 yılından günümüze kadar gelenekselleşen bir Kıbrıs Ada efsanesi olarak  anlamlı ve amaçlı güzellik misyonu ile düzenlediğini ifade eden Günkut, her yıl dereceye giren finalistlerin uluslararası yarışmalarda ülkemizi temsil ettiğini söyledi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!