Festivalde muhteşem bir dans gösterisi sahnelendi

Festivalde muhteşem bir dans gösterisi sahnelendi

41. Güzelyurt Portakal Festivali eğlence ve sportif organizasyonlarla devam ediyor

KARNAVAL DANS SHOW

Festival programı kapsamında Amfi Tiyatro’da dün akşam muhteşem bir dans gösterisi sahnelendi. Ballet Vatan Dans Grubu Karnaval danslarıyla izleyenleri büyülemeyi başardı.  Gerek kostümleriyle gerekse danslarıyla izleyenlere güzel bir gece yaşatan dans grubu şovlarıyla muhteşem bir performans sergilediler.

TAVLA TURNUVASININ BİRİNCİ TURU GERÇEKLEŞTİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Con Kahve sponsorluğunda yapılan 10. Tavla Turnuvası’nın ilk turu dün akşam Festival Parkı Gösteri Merkezinde yapıldı. Yüzlerce kişinin başvuruda bulunduğu Turnuvada yarışmacılar kazanabilmek için ter döktü. Turnuvanın sponsoru Con Kahve gece boyunca yarışmacılara ücretsiz kahve ikramında bulunarak,  her yarışmacıya birer anı hediyesi verdi. İki tur oynanan Turnuvada final maçları bu akşam (1 Temmuz Pazar) yapılacak. Final maçlarının tamamlanmasıyla dereceye girenlere kupa ve para ödülü verilecek.

OYUN STANDLARI İLGİ GÖRÜYOR

Güzelyurt Belediyesi Festival Parkında Festival süresince çocukların eğlenebileceği Basketbol ve gladyatör standı oluşturuldu. Oyun standlarında başarılı olan çocuklara hediye olarak led balonlar veriliyor.

MANUŞ BABA 2 TEMMUZDA GÜZELYURT’TA

41. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında ilk konseri “yar beline beline”  adlı şarkısıyla ünlenen Manuş Baba verecek. 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü Amfi Tiyatro Konser Alanında saat 22:00’da hayranlarıyla buluşacak. Konser halka ücretsiz gerçekleşecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!