İşte kazanan ve kazanamayan tüm adayların oy oranları...!

Tüm bölgelerdeki tüm sandıklarda oy sayımı tamamlandı... Seçime katılan belediye başkanı adaylarının aldığı oylara göre dağılımı şöyle:

İşte kazanan ve kazanamayan tüm adayların oy oranları...!

Evrenselgazete- Akdoğan: Erdinç Akgür 574 - Ahmet Latif 993,

Akıncılar: Hasan Barbaros 150 - Osman Tamsarı 116,

Alayköy: Arif Ulaş 699 - Hulusi Manisoy 983-  Emre Özkan 60,

Alsancak: Fırat Ataser 2,390-  Redif Nurel 480,

Beyarmudu: İlker Edip 1,443 - Ethem Akmercan 1,320,  

Büyükkonuk: Ahmet Sennaroğlu 1,079-  Ali Sanatkar 8 - Halil Güney 23- Metin Gökalp 731 - Mustafa Haset 101,

Çatalköy: Mehmet Hulusioğlu 1,283 - Serdar İlhan 1,070, 

Değirmenlik: İsmail Bozdağ Töre 2,929 - Ali Karavezirler 3,579 - Ömer Meraklı 110,

Dikmen: Mustafa Erişmen 1,905 - Yüksel Çelebi 2,801,

Dipkarpaz: Yusuf Akgün 522 - Suphi Coşkun 608 - Aslan Çebi 27 - Havva Elkovan 331 - Ramazan Korkmaz 24 - Murat Yazıcı 25, 

Esentepe: Muhammet Aygün 660 - Cemal Erdoğan 745 - Yakup Şengün 2- Sinan Güneş 290 - Köksal Şengün 4, 

Gazimağusa: Erol Adalıer 2,652 - Hüseyin Nurçin 214 - Ulaş Gökçe 1,063 - İsmail Arter 7,116 - İsmail Güneş Güneşoğlu 2,981, 

Geçitkale: Hasan Öztaş 998 - Olsan Oran 790, 

Girne: Birol Karaman 2,486 - Turgut Serdar 92-  Akın Akı- 267 - Ömer Dalgakıran 437 - Ersoy Karaaziz 46 - Nidai Güngördü 4,266 - Sümer Aygın 1,291, 

Gönyeli: Mustafa Akyön 2,710- Ahmet Yalçın Benli 3,628 - Mustafa Erk 773, 

Güzelyurt: Mahmut Özçınar 5,130 - Osman Bican 4,967 - Yalçın Cemal 177, 

İnönü: Turgut Çevirgen 269 - Ali Öncü 647 - Hasan Basri Beycanlı 419 - Beyhan Gürgöze 505, 

İskele: Cemaliye Soğancı 151- Hasan Sadıkoğlu 2,768 - Oktay Güney 436 - Halil İbrahim Orun 1,135 - Fikret Civisilli 583, 

Lapta: Fuat Namsoy 2,272 - Mustafa Aktuğ 3,157, 

Lefke: Timuçin Pirgalıoğlu 1,422- Aziz Kaya 2,836- Fehmi Çamlıköylü 907,

Lefkoşa: Mehmet Harmancı 10,784 - Hasan Sertoğlu 7,406 - Mehmet Ünal Bay 199 - Gencay Eroğlu 1,563 - Arif Salih Kırdağ 131 - Çetin Sadeli 326, 

Mehmetcik: Cenk Osman Şeren 872- Cemil Sarıçizmeli 894 - Kani Buranay 182 - Mehmet Gürsel Demiralp 173 - Cuma Ülker 15, 

Paşaköy: Habil Tülücü 606 - Mehmet Aktaş 482 - Mahmut Erden 140 - Erdal Özata 355 - Ökeş Erdoğdulu 77,

Serdarlı: Halil Kasım 652 - Salih Bayraktar 260 - Mehmet Ali Billüroğlu 135 - Tansel Sağır 505 - Özel Pınardan 192, 

Tatlısu: Ali Çil 268 - Ahmet Hayri Orçan - 397 - İbrahim Uyanır 100 - Şıh Muhittin Arslan 9,

Vadili: Mehmet Adahan 466 - Seyami Şimşek 112 - Erhan Mustafa Kaya 145 - Eriş Çoban 77 - Ahmet Yazgı 31 - Kürşat Özer 365 - Mehmet Zengin 371,

Yeni Boğaziçi: Mustafa Zurnacılar 1,807 - Şeyda Luckinger 33 - Katip Demir 1,759 - Sertaç Yalçın 518,

Yenierenköy: Tandoğan Yalkut 166 - Esat Nurçin 407 - Hasan Güngör 500 - Oğuz Serbaş 82 - Özay Öykün 659 - Canan Mimar 236 - Emrah Yeşilırmak 1,334. Kaynak: Evrenselgazete

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maliye Bakanlığı önünde eylem
Maliye Bakanlığı önünde eylem
18 yaşındaki genç kayıp!
18 yaşındaki genç kayıp!