GÜNGÖRDÜ: “ÖRNEK MAHALLELERİ HALKIMIZLA BİRLİKTE ÇOĞALTMALIYIZ”

GÜNGÖRDÜ: “ÖRNEK MAHALLELERİ HALKIMIZLA BİRLİKTE ÇOĞALTMALIYIZ”

Girne Belediye Bağımsız Başkan Adayı Nidai Güngördü, Bellapais’te Sercem Evlerinin olduğu bölgeyi gezerek bildiri dağıttı.
Bağımsız aday Güngördü’ye UBP Girne Kadın Kolları Başkanı Nil Keleşoğlu, belediye meclis üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.
Güngördü, beraberindeki heyetle  bölgeye kısa süre önce kazandırılan 8 Mart Parkı’nı ziyaret ederken, ardından da mahalle sakinleriyle görüştü. Görüştüğü bölge sakinleri Güngördü’yü yaptıkları işler nedeniyle kutlayarak önümüzdeki dönemde de yeniden belediye başkanı seçilmesini dilediklerini söyledi.

“Bölgeye yeni çocuk oyun parkı kazandırdık”
Nidai Güngördü, bölgenin örnek bir bölge olduğunu, burada yaşayanların çevresine sahip çıkarak sokaklarını temiz tuttuklarını ve bu güzelliğin tüm kente yayılmasını arzu ettiğini söyledi. Yol çizgilerinin de çizilmesiyle bölgenin daha da estetik bir görünüme kavuştuğunu belirten Güngördü, bölgeye kısa süre önce bir çocuk oyun parkı kazandırdıklarına işaret ederek, kent ölçeğinde büyük parklar ve mahalli ölçekte daha fazla yeşil alan ve çocuk oyun alanlarını  hayata geçirmeyi hedeflediklerine vurgu yaptı.
Güngördü, bölgenin güneyinde dere içerisinde yapılan izinsiz müdahalenin belediye tarafından yıkıldığını, son yağışlarda bazı evlerin zarar görmesinin ardından da bölgeye 75 metre uzunluğunda kapalı yağmur suyu kanalı yapıldığını söyledi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Öğrenciler ve öğretmenler bu sabah ders başı yaptı
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!
Meclis’in gündeminde 3 yasa tasarısı var!