Bağımsız aday Erk'e TKP'den de destek!

Gönyeli Belediyesi Başkan adayı Mustafa Erk'e, Baraka, Sol Hareket, Bağımsızlık Yolu'ndan sonra TKP'den de sürpriz bir destek geldi.

Bağımsız aday Erk'e TKP'den de destek!

Gönyeli Belediyesi Meclis Üyesi olan ve 24 Haziran'da gerçekleşecek seçimde, Gönyeli Belediye Başkanlığı'na aday olan Uzman Veteriner Hekim Mustafa Erk'e, çeşitli sivil toplum örgütlerinin yanısıra siyasi partilerden de destek gelmeye devam ediyor. 

Baraka'nın desteklediği Bağımsız aday Mustafa Erk'e, Sol Hareket'in de ardından, Bağımsızlık Yolu'ndan da destek belirtilmişti.

24 Haziran yerel seçiminde Gönyeli'de Bağımsız aday Mustafa Erk'i destekleyeceklerini belirten sivil toplum örgütlerinin akabinde, bağımsız adaya bir siyasi partiden de sürpriz bir destek kararı geldi.

Seçimde Mustafa Erk'i destekleyeceğini belirten Toplumcu Kurtuluş Partisi Genel Başkanı Mehmet Çakıcı ve Parti Meclisi üyeleri, dün akşam gerçekleştirilen dayanışma yemeğinde de hazır bulundu.

Dün akşam düzenlenen dayanışma yemeğine, Bağımsız aday Mustafa Erk'in çok sayıda sempatizanı ve destekçisinin katıldığı öğrenildi.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atış alanı yakınında FACİA!
Atış alanı yakınında FACİA!
Temel Sağlık Hizmetleri'nden salgın hastalık uyarısı
Temel Sağlık Hizmetleri'nden salgın hastalık uyarısı