Güngördü, Girne Turizm Limanı’nı ziyaret etti

“Tır sorununu çözdük, bölge modern bir çehreye kavuştu”

Güngördü, Girne Turizm Limanı’nı ziyaret etti

Girne Bağımsız Belediye Başkan adayı Nidai Güngördü, Girne Turizm Limanı’nı ziyaret ederek bildiri dağıttı. Girne Başkılavuz ve Liman Başkanı Kutlu Bayramoğlu’yla da görüşen Güngördü’ye bazı UBP meclis üyesi adayları eşlik etti.
Bağımsız aday Nidai Güngördü, ülkeye giriş çıkışların yapıldığı liman yolu üzerinde, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nda yıllardır tırların park ederek hem kent trafiğine hem de bölge sakinlerine sorunlar yaşattığını hatırlattı. Güngördü, göreve geldiğinde proje hazırlayarak, bu yol üzerinde önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, bölgeyi modern bir çehreye kavuşturduklarını ve bu sorunu ortadan kaldırdıklarını söyledi.

BAYRAMOĞLU: LİMANIN SORUNLARIYLA EN ÇOK SİZ İLGİLENDİNİZ

Girne Başkılavuz ve Liman Başkanı Kutlu Bayramoğlu, Güngördü’ye ve meclis üyesi adaylarına 24 Haziran’da gerçekleşecek Yerel Seçimlerde başarılar diledi.
Bayramoğlu,  “Belediye başkanlığı yaptığınız bu dört yıllık süre içerisinde  limanın sorunlarıyla bütün kurumlardan en çok siz ilgilendiniz. Ne zaman arasak, ne istesek hemen yaptınız. Sizlere çok teşekkür eder, başarılar dilerim.” dedi. Bayramoğlu, şehrin geneliyle ilgili de güzel işler yapıldığını gözlemlediğini ifade etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
IMF karamsar bir tablo çizdi, borsalar düşüşe geçti
IMF karamsar bir tablo çizdi, borsalar düşüşe geçti
Tarım Dairesi’nden vatandaşlara uyarı!
Tarım Dairesi’nden vatandaşlara uyarı!