Güngördü: Açık pazarı en iyi şekilde tamamladık

Güngördü: Açık pazarı en iyi şekilde tamamladık

Girne Bağımsız Belediye Başkanı adayı Nidai Güngördü, Açık Pazarı ziyaret etti. Bağımsız aday Güngördü’ye Yerel Seçimlerde destek veren Ulusal Birlik Partisi (UBP) milletvekilleri Özdemir Berova, Ünal Üstel, Resmiye Eroğlu, Girne UBP Kadın Kolları Başkanı Nil Keleşoğlu ve kadın kolları üyeleri, Girne Belediyesi UBP meclis üyesi adayları eşlik etti.
Her zaman Açık Pazar esnafının yanında olan Güngördü’yü büyük bir samimiyetle karşılayan esnaf, halkın yanında olan ve halkın sorunlarıyla bire bir ilgilenen Güngördü’ye “Yanındayız” dedi. Bölgemizde ikamet eden yabancıların da büyük ilgi gösterdiği Girne Açık Pazar’ın üreticiyle tüketicinin buluştuğu en güzel noktalardan biri olduğunu vurgulayan Güngördü, göreve geldiklerinde sadece temeli atılmış Açık Pazar inşaat alanını en iyi şekilde tamamladıklarını söyledi.

“Ortak akla inandık, kenti halkımızla birlikte yönettik”

Girne Bağımsız Belediye Başkan adayı Nidai Güngördü, Girne ve Girnelilerin her zaman en güzel koşullarda yaşaması adına canla başla çalıştığına işaret ederek, “Bu kenti ve bu kentin sorunlarını tecrübemizle ve halkımızla birlikte yönettik, yatırımlar yaptık ve projeler ürettik daha güzel yarınlar için birlikte yol alma zamanıdır” dedi.
Güngördü, dört yıl önce ortak akla inanarak yola çıktıklarını ve bu kenti halkla birlikte yönetme sözü verdiklerini ve böyle de olduğunu, bu kentte yaşayanların, herkese eşit mesafede şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını çok net gördüğünü söyledi.
Güngördü, önümüzdeki dönemde çok daha güzel projeler hayata geçirebilmek için destek istedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİMON ile Faturaları Ödemek Artık Çok Kolay
LİMON ile Faturaları Ödemek Artık Çok Kolay
''Hükümet mensubu ile medyadan iletişim kurmak tarzım değil...''
''Hükümet mensubu ile medyadan iletişim kurmak tarzım değil...''