Evrenselgazete'de haber olunca Metehan kalktı oturdu!

GÜMRÜKSÜZ MAL TASARRUFU...

Evrenselgazete'de haber olunca Metehan kalktı oturdu!

Evrenselgazete'nin dün akşam saatlerinde kamuoyunun bilgisine getirdiği olayla ilgili yasal işlem yapıldığı ve etlerin emare olarak alındığı bildirildi. 

Polis Basın Subaylığı'na yansıyan bilgide, dün saat 18:30 sıralarında, Metehan Kara Giriş Kapısında, 54 yaşındaki M.K.’nin kullanımında bulunan araçta, polis ve gümrük ekipleri tarafından yapılan aramada, aracın bagaj kısmında gümrüğü ödenmemiş toplam 127 kilogram kuzu ve dana eti tespit edilerek emare olarak alındığı belirtiliyor. 

Evrenselgazete'nin edindiği bilgiye göre, kaçak etlerin dün akşam saat 18.30 sıralarında ele geçirilmesinin ardından, Metehan'da bir süre telefon trafiği yaşandı. Gümrük memurlarına işlem yapmamaları konusunda baskı geldi. Daha sonra bahse konu etlerle yakalanan şahısın 14.000 TL ödeyerek yasal işleme maruz kalmamasına karar verildi. 

Metehan kalktı oturdu!

Konunun, Evrenselgazete'nin bilgisine gelmesi ve olayın haber olarak yayınlanması üzerine ise, gece boyunca olayın gazetemize kim ya da kimler tarafından bildirildiği araştırıldı. Olayın haber olması üzerine ise, bahse konu şahıs hakkında yasal işlem başlatıldığı ve etlerin emare olarak alındığı açıklandı. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedi bulunamadı!
Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedi bulunamadı!
Sınırda insanlık dramı! 'Açız bırakın girelim'
Sınırda insanlık dramı! 'Açız bırakın girelim'