''UBP böylesi ağır bir şarta asla fırsat vermez"

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanı Sadık Gardiyanoğlu, ''Genel Başkan Hüseyin Özgürgün'ün dışarıda kalacağı bir hükümet söz konusu olamaz. Ulusal Birlik Partisi hiçbir zaman böylesi ağır bir şarta fırsat vermez'' dedi.

''UBP böylesi ağır bir şarta asla fırsat vermez

Evrenselgazete- Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanı Sadık Gardiyanoğlu, 4 partili bir koalisyon hükümeti konusunda tepkisini ortaya koydu. Kanal T'de Haber +'da konuşan Sadık Gardiyanoğlu, "Halk bir oy verir, bu oyun karşılığında da hizmet ister. Daha neticeler tam çıkmadan, Ulusal Birlik Partisi ile koalisyon kurmam demeye başladılar. Kuracaklarsa kursunlar. Biz de erken seçime gideriz. Biz seçime hazır olan bir partiyiz" dedi. 

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün ve Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay’ın hükümet dışında olacağı UBP-HP koalisyonu iddiasının da sorulduğu Gardiyanoğlu, bu iddianın asılsız olduğunu belirterek, "Genel Başkan Hüseyin Özgürgün'ün dışarıda kalacağı bir hükümet söz konusu olamaz. Ulusal Birlik Partisi hiçbir zaman böylesi ağır bir şarta fırsat vermez" diye konuştu. (Evrenselgazete)


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meclis’te Kıbrıs toplantısı
Meclis’te Kıbrıs toplantısı
Tarımda kalite
Tarımda kalite "sözleşmeli üretim" ile artacak